Author: 8***5
Date:
Review: 爛爛爛爛爛爛爛爛爛爛
顏色: 黑色
Price: NT$1,792
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Features | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25053026777674894 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 1474680 people said the quality is very good!
Author: 8***5
Date:
Review: 爛爛爛爛爛爛爛爛爛爛
顏色: 黑色
Author: b***r
Date:
Review: Yeeyyy I'm so happy I got this for freee 🤩 thank you so much SHEIN 💗 working very well and not so laggy
顏色: 黑色
Author: s***e
Date:
Review: I am surprised with in this price range this tablet is so good. Not that much lagging and works so good. Truely recommend it.
顏色: 黑色
Author: K***3
Date:
Review: maganda sya with sim slot din
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.